Комунальне неприбуткове підприємство
«Пологовий будинок №4»
Запорізької міської ради

Відділення патології вагітності

Якщо у Вас є проблеми і Ваша вагітність протікає з ускладненнями, то в нашому відділенні завжди раді будуть допомогти, щоб у вашій родині з’явилась здорова дитина. 

Акушерське відділення

Завдання акушерського відділення – це забезпечення народження здорової дитини при збереженні здоров’я матері.

Відділення новонароджених

Відділення новонароджених функціонує за принципом цілодобового спільного перебування матері та дитини. Це одно-, дво-, максимум тримісні палати спільного перебування в післяпологовому відділенні де є все, що необхідне, щоб мама і малюк після пологів відчували себе комфортно.

 

Відділення гінекології

Гінекологічне відділення розраховане на 40 ліжок і надає планову і екстрену медичну допомогу жінкам з гінекологічною патологією та патологією вагітності на ранніх термінах.


 

Кабінет пренатальної діагностики

Ультразвукова діагностика – є однією з найточніших, інформативних, сучасних і технологічних методик досліджень в акушерстві та гінекології.

 

 

Кабінет мамографії

Проблемам, пов’язаним з раком молочної залози, сьогодні приділяється все більше уваги. На жаль, незважаючи на численні заходи та кампанії, організовані навіть на державному рівні, до цих пір ця хвороба забирає щорічно мільйони жіночих життів. Входячи в оману, жінки по всьому світу втрачають дорогоцінний час або на ігнорування симптомів, або на самолікування, що призводить до найсумніших наслідків. 

Кабінет мамографії працює з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00 без перерви, вихідні дні: субота, неділя та святкові дні.

 

 

 

 

 

 

Приймально-діагностичне відділення

Приймально-діагностичне відділення складається з сучасної лабораторії , кабінетів пернатальноі діагностики, рентгенологічних досліджень, ультразвукової діагностики. Відділення працює за принципом замкнутого циклу, тобто всі діагностичні процедури з консультаціями кваліфікованих лікарів можно провести протягом декількох годин.

 

 

 

 

 

Адреси:
  • Пологовий будинок №4Українам. Запоріжжявулиця Дудикіна, 969065
  • Цілодобово
Як з нами зв'язатись?
Соціальні мережі:
© Пологовий будинок №4 м. Запоріжжя