Комунальне некомерційне підприємство
«Пологовий будинок №4»
Запорізької міської ради
Приймально-діагностичне відділення
Приймально-діагностичне відділення складається з сучасної клінічної лабораторії , кабінетів пернатальноі діагностики, рентгенологічних досліджень, ультразвукової діагностики, кабінету мамографії.
Відділення працює за принципом замкнутого циклу, тобто всі діагностичні процедури з консультаціями кваліфікованих лікарів можно провести протягом декількох годин.
Відділення неонатального догляду та інтенсивної терапії новонарожденних
Відділення неонатального догляду та інтенсивної терапії новонародженних функціонує за принципом цілодобового спільного перебування матері та дитини.
Це одномісні, двохмісні, максимум тримісні палати спільного перебування в післяпологовому відділенні де є все, що необхідне, щоб мама і малюк після пологів відчували себе комфортно.
Акушерське відділення, патології вагітності
Завдання акушерського відділення – це забезпечення народження здорової дитини при збереженні здоров’я матері.
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії - це пологи та операції без болю. Це комфортне перебування гінекологічних пацієнтів, породіль з дітьми, з перших часів після операційного періоду. Це новітні технології та методи ведення периопераційного періоду завдяки сучасному обладнанню та кваліфікованому персоналу.
Жіноча консультація
Лікарі жіночої косультації забезпечать первинну діагностику, обстеження, спостережння за перебігом вагітності, лікування в амбулаторних умовах.
В жіночій консультації працює "Школа свідомого батьківства", також на базі закладу можливо пройти лабораторне обстеження УЗД органів малого тазу, молочних залоз, щитоподібної залози, нирок, судин та серця. Маєте можливість пройти мамографію, гістероскопію, лікування шийки матки та отримати консультацію мамолога.
Відділення гінекології
Гінекологічне відділення розраховане на 40 ліжок і надає планову і екстрену медичну допомогу жінкам з гінекологічною патологією та патологією вагітності на ранніх термінах.
Складається з операційного блоку та комфортних післяопераційних палат. Лікарями відділення використовуються найліпші світові досягнення. Володіють методиками різних видів оперативних втручань (малоінвазивної хірургії, операції при пухлинах малого тазу, ендоскопічні втручання, естетична та пластична гінекологія, тощо).
Адреса:
  • Пологовий будинок №4Українам. Запоріжжявул. Дудикіна, 969065
  • Цілодобово
Як з нами зв'язатись?
Соціальні мережі:
© Пологовий будинок №4 м. Запоріжжя