Комунальне некомерційне підприємство
«Пологовий будинок №4»
Запорізької міської ради
Новини пологового будинку №4
Новини за розділами
(натиснути на заголовок новини нижче)
День святого Миколая

Сьогодні саме той світлий день,коли навіть дорослі починають вірити в дива. Колектив та адміністрація Пологового будинку #4 бажає,щоб це свято наповнило ваш будинок щастям,теплотою,любов'ю та довгоочікуваною ПЕРЕМОГОЮ!

Допомога від міського центру допомоги для пологового будинку

КНП "Пологовий будинок #4" ЗМР

щиро дякує Міському центру допомоги та особисто пану Дмитру Матюхіну, за чергову благодійну допомогу у вигляді дитячих ліжечок та необхідної апаратури для відділення неонатального догляду

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №502/2023 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України

За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов'язку постановляю присвоїти звання Заслужений лікар України Бессарабову Юрію Миколайовичу - директорові комунального некомерційного підприємства "Пологовий будинок№4" Запорізької міської ради.

КНП "Пологовий будинок №4" ЗМР продовжує чепуритись в рамках ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL!

Працівники господарсько-обслуговуючого підрозділу викосили траву, побілили стовбури дерев та стовпчики паркану, обрізали сухе гілля, впорядкували клумби.

Прагнемо бути ошатними й гарними, радувати наших любих пацієнток красою та затишком!

Школа свідомого батьківства пологового будинку №4 продовжує працювати

Школа свідомого батьківства від пологового будинку №4 продовжує працювати, навчати та підтримувати наших чарівних вагітних. Якщо, Ви вагітна та маєте бажання відвідати нашу школу свідомого батьківства, записуйтесь за телефоном [+380980769243; +380955569526]. Будемо раді Вас зустрічати за адресою: вул. Трегубенко,13 понеділок; вівторок; середа

Екскурсія по пологовому будинку

Так щочетверга проходить екскурсія у пологовому будинку, де майбутніх мам зустрічають наші лікарі з радістю розповідають про наш пологовий будинок та відповідають на ваші запитання.

КНП «4 Пологовий будинок №4» вітає з Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України! Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

КНП «4 Пологовий будинок №4» вітає з Днем Державного прапора України!

Бажаємо, щоб небо над головою було завжди ясним і блакитним. Нехай прапор України гордо в’ється на вітрі і наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.

Захід для майбутніх матусь у пологовому будинку №4

Сьогодні майбутні мами Запоріжжя вчили, як за допомогою дихальних технік позбутись стресу та швидко відновитись.

У Запоріжжі влаштували захід для майбутніх мам

Обработка видео...

Святкування дня Батька у
№4 пологовому будинку

З днем батька! Наші найкращі, неймовірні. Наша підтримка, любов та турбота.

> Фотопроект "ТатотаЯ"

> Жіноча консультація пологовогу будинку

> Tatohub.Запоріжжя

> Благодійний фонд "Посмішка ЮА"

День медичного працівника та подяка пологового будинку від
Запорізької обласної державної адміністрації!

За сумлінну плідну працю,високий професіоналізм,відданість своїй справі,вагомий внесок в надання медичної допомоги мешканцям міста та області,та з нагоди Дня медичного працівника, колектив нашого Пологового будинку нагороджено Подякою Запорізької обласної державної адміністрації!

Новини | День медичного працівника 2022

Обработка видео...

Як працює пологовий будинок №4
під час воєнного стану?
Новини | Як працює пологовий будинок №4 під час воєнного стану?

Обработка видео...

Візит представників Міжнародної медичної гуманітарної організації "Лікарі без кордонів"

Сьогодні,19.04.2022 в пологовому будинку відбувся візит представників Міжнародної медичної гуманітарної організації "Лікарі без кордонів",які передали нам гостро дефіцитні кровоспинні препарати. Величезна подяка за допомогу нашим пацієнткам!

Перші хвилини нового 2022 року в КНП "Пологовий будинок 4"

Вже понад 20 років у Запоріжжі існує добра традиція – вітати батьків перших народжених у Новому році хлопчика та дівчинки. Продовжуємо підтримувати цей гарний звичай. Тому завітали сьогодні з подарунками до пологових будинків, у яких наразі знаходяться мами зі своїми немовлятами. Першим у 2022 році народився хлопчик у сім’ї військовослужбовця 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ». Батьки Вікторія та Сергій Петрухіни назвали малюка Даниїлом. Хлопчик з’явився на світ у новорічну ніч, 1 січня, о 02.20, у четвертому пологовому будинку. Перша дівчинка в 2022 році народилася 2 січня о 12.34 у третьому пологовому будинку. Вона стала довгоочікуваною дитиною в родині Світлани та Данила Федчуків. Для дівчинки батьки обрали символічне ім’я Даміра. І хлопчик, і дівчинка - первістки в обох родинах. За традицією ми подарували малюкам дитячі ліжечка та м’які іграшки. Вітаю новоспечених батьків!

Нехай малюки ростуть здоровими та щасливими! Вони – наше майбутнє!

На часі - У новорічну ніч у Запоріжжі народилось 6 малюків. Усі - хлопчики - 04.01.2022

Обработка видео...

Як назвали перших запорожців, народжених у новому році

Обработка видео...

4-й пологовий будинок отримав допомогу від волонтерів
У Запоріжжі реалізується низка програм, спрямованих на підтримку медичної галузі, які фінансуються за рахунок коштів бюджету міста, НСЗУ. Допомагають медзакладм і волонтери. Прикладом успішної співпраці державної та міської влади, а також представників громадськості є КНП «Пологовий будинок № 4». Сьогодні, 2 грудня, з робочим візитом у медзакладі побував секретар міськради Анатолій Куртєв. Ознайомився з його роботою й обговорив разом з керівництвом, запорізькими активістами плани подальшого розвитку пологового будинку.

За останні роки у 4-му пологовому будинку було виконано значний обсяг робіт з залученням коштів міського бюджету та НСЗУ. Так, з початку 2020 року тут розпочались масштабні роботи з поточного ремонту приміщень операційних, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, стерилізаційної, приймально-діагностичного відділення та фасаду будівлі пологового будинку. Повністю завершені роботи з киснезабезпечення. Тільки цьогоріч вартість запланованих робіт склала майже 9 мільйонів гривень, з яких більше 1,3 мільйона – кошти міського бюджету.
Вже закінчені будівельні роботи в операційному блоці гінекологічного та акушерського відділень, централізованому стерилізаційному відділенні. Також відремонтовано та оновлено чотири пологові зали. Тривають роботи в палатах сімейного типу та гінекологічного відділення, що дозволить створити більш комфортні умови для перебування пацієнтів.
– Розвиток материнства та дитинства – серед пріоритетних завдань всієї країни та міста Запоріжжя зокрема. Дійсно, 4-й пологовий будинок – це сучасний медичний центр. Оглянули сучасну операційну, жіночу консультацію, яка відрилась на території медзакладу. Ми реально бачимо, що організація роботи цього пологового будинку на дуже високому ріні. Ми й надалі будемо розвивати цей напрямок, – відзначив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.
Зазначимо, всі пологодопомічні заклади у Запоріжжі атестовані на звання ВООЗ, ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини». Цей високий статус свідчить про професіоналізм медиків, які в них працюють і володіють основами підтримки так званого «теплового ланцюжка», сімейних пологів та інших. Так, в одній з палат чоловік тримав на грудях новонароджену донечку, яка з’явилася на світ кількома годинами раніше шляхом кесаревого розтину.
Запоріжці теж виявляють велику активність та небайдужість у питанні допомоги міським медзакладам. Завдячуючи Міському центру допомоги та Спілці молодих християн України 4-й пологовий будинок отримав додаткове обладнання й меблі. Це 7 лікарняних ліжок, холодильник для ліків, пральна та сушильна машини, матраци, шафи й тумбочки та інші речі.
– Розуміючи, що сьогодні під час таких серйозних викликів, пов’язаних зі здоров’ям, пандемією, ми разом зі швейцарською місією «Світло на Сході», з якою співпрацюємо вже багато років, надали гуманітарну допомогу – це функціональні ліжка, медичні меблі й обладнання. З великим задоволенням робимо це вже не вперше, – розповів директор ГО «Міський центр допомоги» Дмитро Матюхін.
Адреса:
  • Пологовий будинок №4Українам. Запоріжжявул. Дудикіна, 969065
  • Цілодобово
Як з нами зв'язатись?
Соціальні мережі:
© Пологовий будинок №4 м. Запоріжжя